Spracovanie ovocia a zeleniny do podoby sterilizovaných výrobkov.
TELEFÓN +421 903 476 242


Úvod

Vážení obchodní partneri, vážení zákazníci,

Na trhu s poľnohospodárskymi produktmi rastlinnej prvovýroby, hlavne ovocia a zeleniny, je firma Ing.Štefan Gögh – REFLEX-ELEKTRET od roku 1991. Podnik je charakterizovateľný ako podnik rodinný. Pestujeme širokú škálu zeleniny a takmer všetky domáce druhy ovocia s dôrazom na vysokú kvalitu úrody.


Od roku 2012 sme rozšírili činnosť o spracovanie ovocia a zeleniny do podoby sterilizovaných výrobkov, balených v sklenených obaloch. Prevažne sú to sterilizované výrobky v objeme 3600ml, určené pre cieľovú skupinu spotrebiteľov v gastroprevádzkach verejného, závodného a školského stravovania a pre rôzne výrobne lahôdkarskeho sortimentu. Cieľom našej činnosti je ponúkať maximálny možný sortiment v tejto tovarovej skupine potravín a zabezpečiť nepretržitú úplnosť ponuky. Niektoré druhy výrobkov dodávame aj v balení 720ml pre prípadné potreby klientov.


Približne 90% výrobkov je vyrobených z vlastných surovinových zdrojov vypestovaných v našich sadoch a záhradníctve. Čerstvá a kvalitná surovina je spracovaná podľa tradičných technologických postupov a domácich receptúr s dôrazom na výbornú lahôdkovú chuť a je základom dobrej kvality nášho výrobku predávaného pod značkou Leja.

© 2006 - 2024 WEBCENTRUM.SK - tvorba web stránok , webhosting